RiekerTEX

Papildu aizsardzība un komforts jebkādos laikapstākļos!

Apavi ar RiekerTEX membrānu ir ūdensnecaurlaidīgi un ļauj tev vēl vairāk izbaudīt ārā pavadīto laiku. RiekerTEX piedāvā papildu aizsardzību pret laikapstākļiem, lai samazinātu aukstuma, mitruma un vēja ietekmi. Tādējādi tavi apavi var spītēt dabas izaicinājumiem vēl ilgāk.

RiekerTEX kodols ir HighTech membrāna. Tā ir iestrādāta starp ārējo materiālu un iekšējo oderi, gādājot par efektīvu, ūdensnecaurlaidīgu aizsargslāni.

RiekerTEX - ko tas nozīmē?

Komforts tavām kājām – arī aukstās un slapjās dienās

Aizsardzība pret mitrumu un aukstumu, elpojošs un vēja necaurlaidīgs. Mūsu RiekerTex modeļi ir konstruēti tā, ka tie jebkuros laikapstākļos spēj nodrošināt papildu aizsardzību un komfortu.

Kā tiem tas izdodas?

Aizsardzība pret mitrumu

RiekerTEX membrāna nodrošina papildu aizsardzību pret mitrumu un ļauj izbaudīt tev ārā pavadīto laiku.

Aizsardzība pret aukstumu

RiekerTEX darbojas kā vairogs un pārliecina ar termoregulācijas iedarbību. Tādējādi kājas arī aukstumā paliek patīkami siltas.

Elpo

RiekerTEX ļauj mitrajam gaisam izkļūt no apaviem un tādējādi uzlabo klimatu tavos apavos.

Nelaiž cauri vēju

Izcils valkāšanas komforts vējā un nejaukā laikā — pateicoties RiekerTEX vēja bloķēšanas iezīmēm.

Norādījums par kopšanu

Die RiekerTEX-Membran ist grundsätzlich sehr robust und strapazierfähig. Sie kann bei richtiger RiekerTEX membrāna pamatā ir ļoti robusta un izturīga. To pareizi kopjot, savas izcilās iezīmes tā saglabās visa apavu kalpošanas mūža garumā.

 Žāvējiet apavus saudzīgā veidā, nelieciet tos siltuma avota (piem., radiatora, krāsns) tuvumā, jo augsto temperatūras svārstību dēļ materiāls var kļūt trausls.

 Paredziet valkāšanas pārtraukumus, lai materiāli varētu atdot uzglabāto mitrumu.

 Impregnējot, raugiet, lai kopšanas līdzeklis būtu piemērots TEX membrānas materiāliem.